Co warto zabrać na biwak pod namiotem?

Home  >>  Bez kategorii  >>  Co warto zabrać na biwak pod namiotem?

Co warto zabrać na biwak pod namiotem?

On Luty 21, 2018, Posted by , in Bez kategorii, With Możliwość komentowania Co warto zabrać na biwak pod namiotem? została wyłączona

Wakacje pod namiotem to jedna z najtańszych opcji, jeśli chodzi o spędzenie wakacji czy urlopu. Nie potrzebujemy dużo rzeczy na taki wyjazd, a podstawą jest dobre towarzystwo. Jednak nawet na taki wyjazd musimy zabrać ze sobą wiele rzeczy, które mogą się przydać, bo sytuacja pogodowa może okazać się dla nas nie lada niespodzianką. Podstawą jest jednak dobry namiot, nieważne czy wybieramy te najtańsze namioty, jakie oferuje www.smarttent.pl czy cos drogiego warto zaopatrzyć się w inne przydatne rzeczy.

121845906_960_720 (5)

Najtańsze namioty.

Przydatne rzeczy na biwaku pod namiotem

Pod namiot warto zabrać przede wszystkim ciepłe ubrania i koce, konieczne będą również śpiwory, ale nie musicie inwestować w bardzo drogie rzeczy, dobrze sprawdzą się nawet te najtańsze. Jeśli macie zamiar stołować się sami warto zaopatrzyć się w jedzenie, które się szybko nie psuje np. dżemy, konserwy, puszki rybne, ciastka itd. Jeśli dobrze przygotujecie swoje zaopatrzenie, to na pewno nic was nie zaskoczy. Jeśli chodzi o wybór podstawowego sprzętu, czyli namiotu, to czasami nawet te najtańsze namioty sprawdzą się doskonale.

Przygotuj się na nieprzewidziane sytuacje

W lesie lub innym miejscu, w którym będziecie biwakować mogą zdarzyć się różne nieprzewidziane sytuacje. Przede wszystkim dotyczą one deszczu, czasami nawet te najtańsze namioty są wodoodporne, ale warto to sprawdzić przed wyjazdem. Mnóstwo nieprzewidzianych sytuacji może też pod namiotem spotkać wasze zdrowie. Warto zaopatrzyć się w podróżną apteczkę, nawet taką najtańszą.

Comments are closed.