Jakie prezenty najbardziej mogą ucieszyć młodych rodziców

Home  >>  Bez kategorii  >>  Jakie prezenty najbardziej mogą ucieszyć młodych rodziców

Jakie prezenty najbardziej mogą ucieszyć młodych rodziców

On Luty 10, 2017, Posted by , in Bez kategorii, With Możliwość komentowania Jakie prezenty najbardziej mogą ucieszyć młodych rodziców została wyłączona

Kiedy parze rodzi się dziecko, jej świat wywraca się często do góry nogami. Konieczność opieki nad nowym członkiem rodziny sprawia, że trzeba zmienić swoje priorytety oraz niektóre przyzwyczajenia.

Czas zaraz po porodzie bywa wyjątkowy nie tylko ze względu na nowe obowiązki, ale również konieczność przyjęcia bliskich osób (rodziny i przyjaciół), które chcą poznać niedawno narodzonego malucha. Nierzadko mają one pewną zagwozdkę – jaki powitalny prezent sprawdzi się w takiej sytuacji najlepiej?

Wiele osób decyduje się na zakup zabawek czy ubranek. Jednak młodzi rodzice często przyznają, że maluch nie może narzekać na ilość tego typu rzeczy, a kolejne śpioszki czy maskotki nie są mu niezbędne. Jeśli goście chcą koniecznie świeżo powiększonej rodzinie sprawić jakiś prezent, mogą zdecydować się na upominki bardziej praktyczne lub wyjątkowe. Kilka ich propozycji znaleźć można w dalszej części artykułu.

Zapas przydatnych akcesoriów oraz produktów do pielęgnacji.

Jeśli rodzice dziecka decydują się na używanie jednorazowych pieluch, może się okazać, że to właśnie one są najbardziej pożądanym prezentem powitalnym. Popularne „Pampersy” nie są najtańszymi produktami, dlatego ich zapas jest naprawdę mile widziany.

Dobrym pomysłem może się też okazać podarowanie produktów do pielęgnacji maluszka – oliwek, płynów do kąpieli, kremów czy szamponów. Trzeba jednak upewnić się, że wybrany kosmetyk nie spowoduje uczulenia, dlatego przed zakupem takiego podarku warto skonsultować się z rodzicami niemowlaka.

Dość pożądane okazują się być również akcesoria takie jak smoczki czy bardziej zaawansowane butelki (na przykład z mechanizmem antykolkowym). Rodzice często przygotowują wyprawkę dla swojego dziecka jeszcze przed jego narodzeniem, jednak tego rodzaju przedmioty i tak mogą stanowić świetny, a co najważniejsze praktyczny, prezent.

Książki poradnikowe na temat wychowywania i pielęgnacji małych dzieci.

Poradników na temat wychowywania i pielęgnacji małych dzieci wydano naprawdę wiele. Część z nich nie jest zbyt polecana, jednak niektóre doczekały się opinii bardzo rozsądnych oraz przydatnych. Warto zastanowić się nad zakupem tego rodzaju pozycji, jeśli wiadomo, że rodzice malucha nie mają jeszcze danej książki na swojej półce.

Jeśli goście nie chcą kupować poradnika, obawiając się, że taki prezent zostanie przez młodych rodziców odebrany jako sugestia nieumiejętnej opieki nad dzieckiem, mogą zdecydować się na jedną z książek humorystycznych, przedstawiających rodzicielstwo od nieco innej, luźnej i zabawnej strony.

Profesjonalna sesja zdjęciowa dla dziecka

Bardzo ciekawym i wciąż oryginalnym prezentem dla młodych rodziców oraz ich latorośli może okazać się wykupienie specjalnej sesji zdjęciowej. Wykonuje je na przykład to studio: Advertstudio.eu/dziecko. Zabawne, pomysłowe zdjęcia niemowlaka (a czasem również i rodziców) stanowić mogą świetną pamiątkę na naprawdę długie lata.

Na sesję tego rodzaju warto uda się do sprawdzonego fotografa, które może pochwalić się bogatym portfolio oraz doświadczeniem w pracy z czasami dość niesfornymi maluszkami.

Comments are closed.