Problem z alimentami? Pomoże komornik.

Home  >>  Bez kategorii  >>  Problem z alimentami? Pomoże komornik.

Problem z alimentami? Pomoże komornik.

On Październik 19, 2017, Posted by , in Bez kategorii, With Możliwość komentowania Problem z alimentami? Pomoże komornik. została wyłączona

 

Komornik to osoba, która z mocy prawa zajmuje się odzyskiwaniem zadłużenia – w przeciwieństwie do indykatorów działa jako urzędnik państwowy i na mocy prawomocnego wyroku sądowego. Komornik z kancelarii http://komornik-warszawa.info.pl/ mówi, że jedna z najczęściej prowadzonych spraw to walka o alimenty. W Warszawie zetknął się z tym chyba każdy komornik. Warszawa ma rekordowo dużo dłużników alimentacyjnych, przede wszystkim dlatego, że to duże miasto.1132(3) Znakomita większość osób, które zalegają z alimentami po prostu ukrywa swoje dochody i majątek. Jak? Te techniki zna każdy komornik – Warszawa daje duże możliwości podjęcia pracy na czarno i zniknięcia w tłumie podobnych nielegalnych pracowników, a wielość firm pozwala często zmieniać miejsce zatrudnienia, co utrudnia namierzenie takiej osoby. Dobry komornik w Warszawie umie jednak to zrobić i odzyskać alimenty należne dzieciom lub innej osobie, na rzecz której zasądzono alimentację. Potrafi skutecznie namierzyć ukrywany majątek i mimo sprzeciwu dłużnika przeprowadzić jego egzekucję oraz licytację, by zdobyć pieniądze na pokrycie zadłużenia.

 

Spotkanie klientów z komornikiem w Warszawie.1132(4)

Spotkanie z komornikiem w Warszawie.

 

Warto przy tym pamiętać, że gdy sprawa trafi do komornika, to z odzyskanej kwoty potrąca on swoje wynagrodzenie w formie prowizji, a więc zamiast zapłacić tylko tyle, ile jesteśmy winni ponosimy dodatkowo koszty egzekucji komorniczej. Dlatego lepiej być uczciwym i płacić alimenty samodzielnie, a wówczas nie zagrozi ci komornik. W Warszawie są naprawdę skuteczni.

 

Comments are closed.