Projekt, remont? A czemu nie nowe projekty domów jednorodzinnych?

Home  >>  Bez kategorii  >>  Projekt, remont? A czemu nie nowe projekty domów jednorodzinnych?

Projekt, remont? A czemu nie nowe projekty domów jednorodzinnych?

On Styczeń 23, 2018, Posted by , in Bez kategorii, With Możliwość komentowania Projekt, remont? A czemu nie nowe projekty domów jednorodzinnych? została wyłączona

W ostatnim czasie powstaje dużo programów dotyczących nowych aranżacji pomieszczeń, przebudowy domu na bardziej funkcjonalne itd… Do tej pory widziałam już prawie wszystko, dlaczego prawie? Bo jeszcze daję szansę by można było mnie zaskoczyć. Przez tego typu programy, bardzo zapragnęłam mieć własne M do tego stopnia, że któregoś pięknego wiosennego dnia odwiedziłam biuro architektoniczne, gdzie przedstawiono mi projekty domów jednorodzinnych. Uważam siebie za bardzo trudną klientkę, ponieważ mam swoje „widzimisię” , ale mimo tego fachowa obsługa mojej osoby jest priorytetem tej firmy, gdzie będę to powtarzać na każdym kroku. Nigdy nie byłam za tym by skorzystać już z gotowego projektu domu rodzinnego, z tego względu, bo wygląd dla mnie jest taki sam. Ale nie w projektach domów jednorodzinnych, które mi zaprezentowano… Mimo wszystko, wybrałam już istniejący projekt i przez współpracę z architektem dodałam swoje aspekty, bez których żyć w nowym domu bym nie dała rady. Gotowe projekty domów jednorodzinnych, to nie tylko zaoszczędzony czas w tworzeniu nowego, ale również zaoszczędzone pieniądze.

Poniższa tabela przedstawia projekty domów jednorodzinnych podzielonych ze względu na rodzaj posiadanych projektów jak i rzeczywistą ilość.

Rodzaje projektów domów jednorodzinnych

Ilość posiadanych projektów

Nowości 2017

132

Domy stylowe

45

Domy z poddaszem

834

Małe domy

549

Domy tanie w budowie

214

Parterowe

303

Bliźniaki

333

Szeregowe

28

Tradycyjne

867

 

„Rzucić się na głęboką wodę”? Czyli projekty domów jednorodzinnych w nowoczesnym stylu.

Gotowy nowoczesny projekt domu jednorodzinnego - zdjęcie.7315122177778(85)

Gotowy nowoczesny projekt domu jednorodzinnego.

Od zawsze moim marzeniem było mieć swój własny wymarzony, klasyczny domek. Nie musiał mieć dużych metraży, wystarczyłby mi mały a zarazem przestronny domek z kominkiem na czele. W moim przypadku skończyło się to tylko na marzeniach, bo jednak życie odnalazłam w domu zaaranżowanym na styl nowoczesny. Oczywiście marzenia nadal pozostają w głowie, ale ten mały domek wybuduję sobie w górach. A jeżeli mowa o nowoczesności, życie w ciągłym biegu, w większym mieście zmusiło mnie do skorzystania z pomocy fachowców e-domy.pl/projekty-domow.html , którzy wybrali dla mnie gotowy nowoczesny projekt domu jednorodzinnego. Zaprezentowane projekty domów jednorodzinnych z płaskim dachem nie budziły mojego zachwytu, ale po dłuższym czasie stwierdziłam, że zawsze szukałam czegoś wyrazistego innego od domów do tej pory spotykanych. Dodatkowo szukałam, nie tylko domu przestrzennego, ale takiego który ograniczy moje wydatki, nowoczesne projekty domów jednorodzinnych z płaskim dachem, to również projekty zawierające dodatkowy aneks na paliwo stałe lub gazowe oraz odpowiednio zagospodarowany pakiet energooszczędny, żeby służyć moim rachunkom jak i przyrodzie. Projekty domów jednorodzinnych z płaskim dachem, to idealna propozycja dla osób nowoczesnych, szukających w swoich domach funkcjonalnego, przestrzennego układu pomieszczeń. Każdy taki dom, to unikat tym bardziej że nie wszędzie można go postawić, regionalne regulacje prawne często nakazują postawienie dachu o odpowiednim koncie nachylenia.

Powierzchnia użytkowa domu z płaskim dachem przy pomocy gotowych projektów domów jednorodzinnych

Koszty budowy domu z płaskim dachem na podstawie projektu domu jednorodzinnego

112, 70 m2

310 000 zł

104, 01 m2

285 000 zł

111, 90 m2

310 000 zł

223, 60 m2

558 000 zł

263, 30 m2

670 000 zł

384, 70 m2

890 000 zł

 

Comments are closed.