Rejsy Costa – wymarzony sposób na spędzenie wakacji

Home  >>  Bez kategorii  >>  Rejsy Costa – wymarzony sposób na spędzenie wakacji

Rejsy Costa – wymarzony sposób na spędzenie wakacji

On Luty 14, 2018, Posted by , in Bez kategorii, With Możliwość komentowania Rejsy Costa – wymarzony sposób na spędzenie wakacji została wyłączona

 

Spragniony ciekawych wrażeń i wielkich przygód możesz postawić na rejsy Costa, które w ofercie Podrozeirejsy.pl powalają. Luksusowe i bardzo nowoczesne statki Costa to gwarancja bezpiecznego i pełnego komfortu rejsu. Podróże w tym stylu to niezapomniane wspomnienia, a także okazja do poznania bliżej niezwykłych miejsc w Europie.

 

Podróż z Włoch w Savonie kieruje nas ku Neaopolowi i Palermo na Sycylii, aby następnie urzec nas klimatem Malty, kolejno Hiszpańskiej Barcelony i bajecznej Marsylii we Francji. Rejsy Costa to wspaniała okazja do liźnięcia kultury włoskiej, hiszpańskiej i francuskiej, które stanowią kwintesencję południowej Europy. Osiem dni na Morzu Śródziemnym w najlepszym towarzystwie i w bardzo komfortowych warunkach to okazja doskonała na wyjątkowo spędzony czas.

 

Dlaczego rejsy Costa to taka gratka?

 

Otóż:

 

  • Niewygórowana cena zawiera wszelkie koszty, w tym także ubezpieczenia.
  • Luksusowe kajuty, mnóstwo rozrywek i atrakcji na pokładzie statku rejsowego Costa zachwyca.
  • Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a postoje w kurortach Włoch, Hiszpanii i Francji pozwalają na cudowną przygodę, wśród różnych kultur Śródziemnomorskich krajów.

 

Rejsy Costa to kwintesencja dobrego smaku, szalonej przygody i niezwykłej podróży. Każdy amator żeglarstwa, luksusowego wypoczynku i zwiedzania będzie zachwycony możliwościami jakie łączy w sobie rejs na statku Costa. Doskonała obsługa i warunki podróży tylko podkreślają wakacyjny klimat wyjazdu.

 

Comments are closed.