Wielka przygoda dla dzieci uwielbiających dinozaury

Home  >>  Bez kategorii  >>  Wielka przygoda dla dzieci uwielbiających dinozaury

Wielka przygoda dla dzieci uwielbiających dinozaury

On Listopad 15, 2016, Posted by , in Bez kategorii, With 1 Comment

Park miniatur to wielka przygoda zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W przeciwieństwie do innych tego typu miejsc, w Inwałdzie również rodzice maluchów nie będą się nudzić.

a) Mały park linowy, minigolf to propozycje, przy których mogą miło spędzać czas całe rodziny. Ofertę dotyczącą parku rozrywki znajdziemy wchodząc tutaj – park miniatur inwałd. Wybierając miejsce na weekendowy wypad większość osób szczególną uwagę przykłada do lokalizacji danej atrakcji.

b) Istotna jest również możliwość zjedzenie posiłku na miejscu. To wszystko znajdziemy w Parku ze wspomnianego linku. Dzieci zainteresowane dinozaurami będą mogły podziwiać tam wyjątkowy zestaw ponad pięćdziesięciu różnej wielkości figur odzwierciedlających żyjące dawniej stwory. Dla jeszcze lepszego efektu zwierzęta wydają dźwięki, a także poruszają się.

c) Doskonałą zabawą jest również możliwość poszukiwania szkieletu dinozaura na Plaży. Młodzi odkrywcy zainteresowani prehistorią bez trudu odnajdą szkielet z dawnej epoki.

One Comment so far:

  1. Tata Patryk pisze:

    Mój syn mi chyba ostatnio wspominał o tym miejscu i bardzo chciał tam pojechać. Myślę, że zrobimy mu z żoną niespodziankę na urodziny i zorganizujemy mu taką wycieczkę., Połączymy przyjemne z pożytecznym. Dowiemy się czegoś więcej o dinozaurach i spędzimy miłe chwile w rodzinnym gronie:)