Znalezienie prezentu idealnego dla małego dziecko nie jest rzeczą prostą

Home  >>  Bez kategorii  >>  Znalezienie prezentu idealnego dla małego dziecko nie jest rzeczą prostą

Znalezienie prezentu idealnego dla małego dziecko nie jest rzeczą prostą

On Luty 20, 2017, Posted by , in Bez kategorii, With Możliwość komentowania Znalezienie prezentu idealnego dla małego dziecko nie jest rzeczą prostą została wyłączona

Wiele osób znajduje szczególną przyjemność w obdarzaniu prezentami małych dzieci. Celują w tym nie tylko rodzice maluchów, ale również ich babcie i dziadkowe oraz wszelkie dalsze i bliższe ciocie, a nierzadko również i wujkowie.

Jednak, czy każda z osób przynoszących podarki kilkumiesięcznym berbeciom jest w stu procentach pewna, że dany prezent jest dla dziecka w stu procentach odpowiedni? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Postanowiliśmy więc zapytać kilkoro znajomych rodziców, jakie prezenty uznają oni za najbardziej udane oraz przydatne.

Prezenty praktyczne to zawsze dobre rozwiązanie

Ania oraz Michał są rodzicami kilkumiesięcznych bliźniaków. Kiedy rozpoczął się etap odwiedzin maluchów, para uprzedziła gości, że najbardziej ucieszą ich prezenty praktyczne.

Być może przez niektórych zostało to odebrane jako pewnego rodzaju niegrzeczność, jednak my od razu powiedzieliśmy swoim gościom, że najlepiej będzie, jeśli w ramach prezentu powitalnego podarują nam (oraz naszym dzieciom) pampersy lub wybrane kosmetyki. Nasze dzieci różnorakich zabawek miały aż nadto, bo sami je kupiliśmy oraz dostawaliśmy jeszcze w czasie ciąży. Natomiast rzeczy praktycznych, które cały czas wykorzystujemy, nigdy nie ma za wiele. Dlatego jeśli stoimy przed dylematem jakiego rodzaju prezenty mogą być szczególnie docenione przez młodych rodziców, zapytajmy ich o używane pieluchy czy kosmetyki dopasowane do potrzeb skóry ich dzieci.

Zabawki edukacyjne mogą przydać się również w późniejszych latach.

Marcin i Marta są rodzicami dwuletniego Karola. Kiedy przyjmowali swoich bliskich, by zapoznali się z ich synkiem, bardzo cieszyły ich wszelkie zabawki edukacyjne. Niektórymi z nich Karol bawi się do dzisiaj.

Pluszowe maskotki czy plastikowe samochodziki są bez wątpienia bardzo urocze oraz słodkie, jednak dziecko bardzo szybko się nimi nudzi. Za to dostosowane do potrzeb najmłodszych zabawki edukacyjne, takie jak na przykład proste klocki, kolorowe książeczki czy bardziej skomplikowane rozwiązania, przynieść mogą dużo więcej korzyści, także w późniejszych latach. Karol uwielbia drewniane klocki ze zwierzętami, które dostał jako niemowlę. Dzisiaj również bardzo chętnie je układa, mimo że są już trochę zużyte i pod względem estetycznym nie umywają się do najnowszych, nowoczesnych zabawek.

Profesjonalna sesja zdjęciowa jest naprawdę świetnym prezentowym pomysłem.

Bliscy Marleny, Filipa oraz ich półrocznej córeczki, Matylda, zdecydowali się na dość oryginalny prezent. Podarowali rodzinie możliwość wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej, wykonywanej przez to studio – fotografia dziecięca radom Advertstudio.

Zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa okazały się podarunkowym strzałem w dziesiątkę. Matylda w jej trakcie w ogóle się nie denerwowała, bo cała ekipa miała już doświadczenie w pracy z dziećmi. Dysponowała świetnym studiem pełnym przydatnych w czasie sesji akcesoriów, dzięki którym wyczarowano na zdjęciach wyjątkowy klimat. Dziś stanowią one naprawdę świetną pamiątkę i jesteśmy przekonani, że za kilka lat wrócimy do tych zdjęć z olbrzymim uśmiechem oraz radością.

Przemyślnie wybrane dziecięce książki pomogą w wychowaniu małego mola książkowego.

Kalinie i Mateuszowi zależy na tym, aby zarazić ich synka, Kamila, miłością do zdobywania wiedzy. Dlatego zasugerowali swoim bliskim, by nie obawiali się obdarowywania ich synka różnorakimi książkami.

Dzięki tej sugestii mogliśmy stworzyć dla Kamila niewielką biblioteczkę, pełną książek dostosowanych do różnych etapów jego życia. Jesteśmy pewni, że taki prezent zaprocentuje pozytywnie w późniejszym życiu naszego synka!

Comments are closed.